Сервісна компанія «Comfort 24/7»

Сучасна сервісна компанія з обслуговування житлового фонду, яка оперативно вирішить ваші побутові проблеми.

«Comfort 24/7» – перша сервісна компанія в Запоріжжі, яка зруйнує всі стереотипи, які склалися навколо сфери ЖКГ.

Молодий колектив фахівців зі свіжим поглядом на обслуговування багатоквартирних будинків. Вони точно знають, як зробити ваше життя кращим і комфортнішим.

Открытость

Чистота

Забезпечимо регулярне прибирання та контроль чистоти. У вашому під'їзді буде затишно, чисто і безпечно.

Comfort 24/7 забезпечить своєчасне вивезення сміття з території ЖК, оперативно організує ремонт, якщо трапиться якась несправність, попередить вас про форс-мажори та подбає, щоб вам було зручно.

Открытость

Додаток Comfort App

Всі послуги доступні у вашому телефоні завдяки мобільному додатку Comfort App.

Доступ до камер відеоспостереження дозволить вам зі своєї квартири спостерігати, чи все гаразд з вашою дитиною на ігровому майданчику. Через додаток ви будете мати домофон у смартфоні та зможете відкрити двері у будь-якій точці міста. Архів рахунків за комуналку, документів, можливість створювати нагадування та особисті нотатки – все в одному додатку!

Открытость

Підтримка

У вас буде доступ до чату з менеджером ЖК, який відповість на всі ваші запитання, пов'язані з будинком. Він проконсультує і підкаже, куди звернутися, щоб вирішити ту чи іншу проблему.
Открытость

Безпека

Керуюча компанія забезпечить цілодобову охорону комплексу. Також буде розміщено понад 20 камер відеоспостереження на території комплексу, щоб ви не турбувалися про безпеку своєї родини.
Invest Forum